Gościnna Kraina

Gościnna Kraina

By Amistad sp. z o.o.

  • Category: Travel
  • Release Date: 2015-01-06
  • Current Version: 1.1
  • Adult Rating: 4+
  • File Size: 20.13 MB
  • Developer: Amistad sp. z o.o.
  • Compatibility: Requires iOS 8.0 or later.

Description

Aplikacja „Ekomuzeum Gościnna Kraina” pozwala przede wszystkim na zapoznanie się z „żywym” dziedzictwem przyrodniczym, historycznym i kulturowym „Gościnnej Krainy”, która zaprasza do gościnnego regionu, by spotkać tuciekawych i gościnnych ludzi i poznać ich pasje. Brzeszcze zapraszają do odwiedzenia niezwykłych kobiet, które potrafią zrobić coś z niczego, Porąbka ugości nas u swoich artystów i kolekcjonerów, dzięki którym działają izby regionalne. Na aktywnych czekają konie i liczne trasy piesze i rowerowe. Aplikacja poprowadzi nas najciekawszymi ścieżkami, na których zlokalizowane są najważniejsze miejsca Gościnnej Krainy: obiekty historyczne, drewniane kościółki, muzea, izby regionalne, miejsca, gdzie produkowane są tradycyjne wędliny, pieczywo czy też wyroby mleczarskie i pszczelarskie. Dzięki opisom, galeriom zdjęć i danym teleadresowym będziemy mogli nieco bliżej zapoznać się z danym miejscem. 

Mobilny przewodnik, dzięki wykorzystywaniu technologii GPS, wskaże nam na mapie wszystkie miejsca znajdujące się w aplikacji, do których w łatwy sposób będziemy mogli dotrzeć za pomocą nawigacji. Funkcja ta idealnie się także sprawdza podczas wycieczek po Gościnnej Krainie, wzdłuż wyznaczonej trasy. Aplikacja działa w trybie online i offline i korzysta z podkładów mapowych OpenStreetMap. 

Ekomuzeum „Gościnna Kraina" powstało w ramach projektu współpracy  Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki", Stowarzyszenia Dolina Karpia i Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Żabi Kraj" w ramach środka 4.2 „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej" PO RYBY 2007-2013.

Screenshots

keyboard_arrow_up